Contact.

BEDANKT!

LAAT EEN BERICHTJE ACHTER

Wij komen er zo spoedig mogelijkbij je op terug.
Uw bericht is verstuurd.
Verstrekte informatie zal uitsluitend gebruikt worden voor onderlinge communicatie en zal niet met derden gedeeld worden.

Welkom > Team

Dit is een goed stel!

Een team van 14 specialisten staat voor jou klaar. Hoe handig is dát. Allemaal directe collega’s die klaar staan wanneer dat voor jou nodig is! Van fotograaf tot grafisch ontwerper, van videograaf tot tekstschrijver en van strateeg tot webdesigner.

Met dit uitgebreide team hebben wij alles in huis om jullie communicatie en eventorganisatie naar een hoger niveau te tillen. Bij ons zijn overigens altijd 2 personen op de hoogte van alles rondom het project. Zo is er altijd iemand die je kan helpen.

Wij zijn niet eigenwijs… 😉

Maar wij hebben wel onze eigen wijzen!

Zij werken bovendien graag op hun eigen wijze.

Rutger

Directeur/ Eigenaar
rutger@buroruw.nl

Walter

Directeur/ Eigenaar
walter@buroruw.nl

Marjolein

Projectmanager
marjolein@buroruw.nl

Lisanne

Eventplanner
lisanne@buroruw.nl

Suzanne

Eventplanner
suzanne@buroruw.nl

Jordy

Allround designer
jordy@buroruw.nl

Ester

Allround designer
ester@buroruw.nl

Roos

Allround designer
roos@buroruw.nl

Shane

Video- & fotograaf
shane@buroruw.nl

Jordy

Videograaf
jordy.video@buroruw.nl

Steffie

Contentmanager
steffie@buroruw.nl

Eline

Junior Contentmanager
eline@buroruw.nl

Melissa

Webdeveloper
melissa@buroruw.nl

Nolan

Webdeveloper
nolan@buroruw.nl

Maikel

Webdesigner
maikel@buroruw.nl